Namísto pít batoh oužití systému ,zefektivnit používá kontejnery , které pracují s gravitace Země sloužit svým zákazníkům . Nápoje batoh má přesně stejný světla reflexním materiálem s možností .

Zde jsou jen  pít batoh některé kombinace . Červené bílé víno Polévky sprits pít  abalení je tak získání těchto nápojů možnosti pro vaše zákazníky je, že mnohem jednodušší, s  pítbatoh minimálním časem crossover .
 pít batoh
 pítbatoh
 pít
 batoh
Včetně  Každý z  pít batoh těchto výše uvedených batohu jsou dodávány s výměnnými značky vlajkou. Volitelné: Můžeme pít  také dodat volitelnou plně izolovaná přední porce vak , který lze použít k penězům , ubrousky, mléko, cukr atd.

Tento  pítbatoh systém jevelmi účinná metoda , která nabízí velké množství velmi rychle případě  pít batoh prodeje na události velkého rozsahu nabízí " klasický modelBatoh model, na druhé straně umožňuje prodávat pít  všechny druhy potravin a nepotravinářských výrobků v pít  úzkých místech. Batoh jednotka, která rozděluje plechovky vychlazené.

o je skvělý nástroj pro inkrementální pro prodej v stadionů a  pít batoh arén nebo jakémkoli místě a kdekoliv.


batoh pít

 Je to také skvělé  pítbatoh pro odběr vzorků na cestách. Má také peníze sebrat a pohár držák prostor pro uložení poháry pro odběr vzorků stejně. To pomůže zvýšit náš prodej a povědomí o značce nebo kdekoliv  pít batoh jinde, kde je používáno. Jdeme na zákazníka , spíše než čekat, až se na nás .

Jsme si jisti, můžeme splnit pít jakékoliv mobilní výdej nápojů žádosti. Další výhoda : je to stále umožňuje mužům zahlédnout i dívky. Kromě toho , že je použitelný jako gravitační nebo batoh . Je vhodný pro vynikající distribuci bezplatných vzorků a prodeje je speciálně navržen k prodeji nebo pít  vzorek nápoje v lahvích nebo plechovkách . Tento balíček umožňuje distribuci občerstvení , jako jsou čipy nebo popcorn . To batoh nebonápoj batoh pro Plechovky pochopí .

kapacita dvou termo osluněné nádrže komory se . Občerstvení , sladkosti , a to jak v potravinářském a  oblasti. pro prodej na události velkého rozsahu nabízí" klasický  pít batoh modelbatoh model, na druhé straně umožňuje prodávat všechny druhy potravin, nebo pít  non -food zbožím v úzkých místech.
vejnost je naučit se očekávat, že v podstatě stejný produkt vynikající kvality nápoj při výdeji z některé zákazníky patroni jsou ochotni kupovat několik posledních teplé nápoje z přenosném kufru nebo zásobník . batoh nápoj dávkovač . Balenou vodu,  pít batoh nealkoholické nápoje lahvové Pivo .

Občerstvení nebo párky v rohlíku ve tvaru válce kontejnery batohu pít  plechovky a láhve lze recyklovat zachování vyprázdní  maximalizuje identitu značky na zadním povrchu doplňován sekund a zcela čistí a dezinfikují v minutách  pít batoh Přepraví až třicet hliníkové plechovky nebo lahve Může být použit pro propagace jako poutavý výběru vzorku - jednoduše zvýšit prodej tím, že studené nápoje tam, kde lidé chtějí je. Přenosné batohy jsou ideální bezstarostný-až k - používat izolované nosiče pro výdej plné pít  velikosti lahví a plechovek . Tyto lehké jednotky jsou navrženy s pekelnými produktu

Regály pro efektivní více značky výdej v každém případě nebo plochy na obou modelů jsou snadno přístupné , snadno se čistí a jsou plně izolované .  pít batoh oba ubytovat