Ve bu orijinal kahve sırt çantası geldiğinde , sadece hayır demek değildir . İşte kanıtı . Sırt çantası içki dağıtıcı takan tam anlamıyla her yerde susuz insanlar toplamak , yük başına , içecek galon kadar hizmet sağlayan ,

rahatça kahve sırt çantası takılabilir devrimci bir taşınabilir içecek pazarlama Sistemi Sırt Çantası İçecek Dispenseri olduğunu. Ayrıca, devrimci sırt çantası içki dağıtıcı şu ana kadar imkansız olabilir uzak açık alanlarda içecek satmak için izin verir . Onların en iyi hizmet durumda kahve, sıcak çikolata , gazlı içecekler , şarap , sırt çantası İçecek

Dispenseri Margarita , şampanya , meyve suyu karışımları , bira ve kahve sırt çantası diğer birçok içecek hizmet edebilir
 kahve sırt çantası
 kahve sırtçantası
 
 
kahve sırt çantası
kahve sırtçantası

 


 İçecekler Üstün kahve sırt çantası görünürlük , yüksek tüketici etkisi , marka kimlik ve hatırlama hizmet veren  Yürüyüş .

Olmadığını ne elde etmeye çalıştığınız ? Sizinle hizmet zaman , hepsi olsun . Her sırt çantası içki dağıtıcıiçecek logosu için tabela metre kare sunuyor unutmayın . Broşür , bardak İntegral zip için cepler ve para Kapsamlı bakım kahve sırt çantası desteği valeting hizmet Yenileme içecek tank ve hava kompresörü veya manuel hava kompresörü ek yalıtım kol Yedek marka kol ek iç kartuş

bir marka için süt , şeker ve şekerleme Çıkarılabilir su geçirmez Yan cepler için bu Yalıtımlı hizmet kese kol Sırt Çantası İçecek Dispenseri Birçok catering şirketleri, hizmet Sırt İçecek Dispenseri Üretim Geliştirme bir parçası olarak gelen içecekler sunmaktadır. Sıcak veya soğuk , gazlı veya gazsız içecekler için taşınabilir sırt çantası dağıtım Sistemidir.

 Kalın folyo reklam cebinden yapılan ön karışım , toz , düz - dökmek , ve post -mix ağırlayacak Merchandiser grafik yeni promosyonlar veya güncellenmiş sanat için her zaman değiştirilebilir . Eğer grafik kahve sırt çantası değiştirebilirsiniz zaman neden Merchandiser atmak . Büyük olaylar spor dernekleri , kulüpleri ve organizatörler için bir başarı . İçecek sırt çantası Reklam bölümünde yüksek talep olduğunu.

Sponsorlar termos kendi maliyeti dahabölümünde kendi adını veya ayırt edici özellikleri yerleştirmek için daha fazla ödeme . Büyük içecek ve kahve sırt çantası gerçekten üstün hizmet sunmaktadır profesyonel henüz kolay garson mı arıyorsunuz?

Arama bitti ile Catering ismi tam olarak şöyle diyor özelleştirilmiştir. Herhangi bir kere onlar için hizmet yapmak için denilen olanlardır. Bizim özeliçecek otomatları olduğunu. Ürünlerimizen yüksek kalitede ve hizmet ilk oranıdır. küçük bir özel ilişki ya da herhangi bir büyük olay hizmet edebilir .

Amacımızüretim ve catering sırt çantası lider olarak kendimizi ayırt etmektir . Biz bir hizmet sunmak için çaba göstereceğiz Bunu başarmak için her kahve sırt çantası müşteri beklentilerini aşacak . Bu hedef farklı fikirler , ayrıntılı sunum ve tutarlı hizmet ileyiyecek ve içecek olayın her alandayenilik ve yaratıcılık doğru bizi götürmek olacaktır .

Sırt çantası içki dağıtıcı bağlılığımız da eğlenceli kolaylaştırmak için her olayın tam başarı ise . Biz komut ile çalışmak ya da bir yaratıcı üretmesine yardımcı olabilir ,bu örnekleme istasyonu ile bir tür olayın bir Mobilite ve taşınabilirlik en kahve sırt çantası üst düzeyde olan marka ve ürün Görüldüğü ve deneyimli olabilir nerede alın . Profesyonel görünümlü örnekleme ve satıcı sırt çantası ürününüzün için uygun kolayca olabilir. Paslanmaz Çelik Tanksırt çantası ile sırt çantası İçecek Dispenseri Pro veya Yerçekimisırt çantalarıkahve sırt çantası  için düşük maliyetli bir alternatiftir .

ırt Çantası sıcak veya soğuk içecekler için kullanılabilir ! Bu kahve sırt çantası bardak da bize uygun içecek dağıtmak için kolaylıkla İçecek Sırt Çantası ile kadar tutacaktır .