Bunun bira kule yerine bir sistem kullanarak ,düzene toprak yerçekimi ile çalışan müşterilerine hizmet için bu kaplar kullanır. İçecek sırt çantası seçenekleri ile tam olarak aynı ışık yansıtıcı malzeme vardır . İşte bazı kombinasyonlar şunlardır bira kule Kırmızı beyaz şarap Çorbalar Sprits vepaketi böylece müşterilerine bu içecekler seçenekleri oluyor minimum çapraz zaman çok daha kolaydır. Dahil  bu yukarıda sırt çantası her biri değiştirilebilir marka bayrağı ile sağlanır .
 bira kule
 birakule
 bira
 kule
 İsteğe bağlı bira kule Ayrıca para , peçeteler , süt için kullanılabilir isteğe bağlı tam yalıtımlı ön - hizmet çantası temin edebilir , şeker vb Bu sistem büyük ölçekli etkinliklerde satış için çok hızlı bir şekilde çok sayıda hizmet veren son derece etkili bir yöntemdirsunuyor " klasik model Öte yandan Sırt Çantası modeli dar yerlerde yiyecek ya da gıda bira kule dışı ürünlerin her türlü satmak sağlar . Kutular dağıtırsırt çantası birimi soğutulmuş . Bu her yerde artan stadyum ve arenalar de satış veya herhangi bir mekan için takım için bir harika. Bu hareket Örnekleme için de harika . Ayrıca para çantası ve de örnekleme için bardak saklamak için bir bardak tutucu birakule alanı vardır. Bu kullanıldığı yerde başka bir yerde ya da satış ve en marka bilinirliğini artırmaya yardımcı olacaktır . Biz değil onlar bize gelmesini beklemek yerine , bira kule müşteri gidin . Biz herhangi bir cep içecek dağıtım talebi karşılayabilir eminiz . Diğer bir avantajı .


kule bira
 hala iyi kız bira kule bir belirti yakalamak için erkekler sağlar . Bunun ötesinde , bu uygulanabilir veya yerçekimi sırt çantası gibidir . Bu ücretsiz numune ve satış dağıtımı için olağanüstü uygundur bira kule özellikle şişe veya kutu içecek satmak ya da örnek için tasarlanmıştır . Bu paket cips ya da patlamış mısır gibi atıştırmalıklar dağılımını sağlar . Bu sırt çantası ya da gebe konserve kutuları için bir içecek sırt çantası . İki termo güneş ışığına maruz dolgu odasınınkapasitesi ile. Gıda bira kule ve Gıda Dışı alanda iki atıştırmalıklar, tatlılar , büyük ölçekli etkinliklerde satış için isesırt çantası modeli dar yerlerde yiyecek ya da gıda dışı ürünlerin her türlü bira kule satmak sağlayan " klasik model sunuyor . Genel ondan dağıtılır zaman büyük ölçüde aynı üstün kaliteli içecek ürün beklemek öğreniyor , bazı müşteri patronları bir taşıma kutusu veya tepsiden son birkaç sıcak içecekler satın bira kule almak konusunda isteksiz . sırt çantası içki dağıtıcı . Içinde Şişeleri Bira Şişelenmiş Su Alkolsüz içecekler . Sırt çantası Kovaları ve şişe silindir şeklinde konteynerler aperatifler ya da sosisli sandviç saniyede Refilled ve tamamen temizlenmiş ve birkaç dakika içinde dezenfekte arka yüzeyinde marka bira kule kimliği en üst düzeye boşaltır Kontur tasarım tutarak geri dönüştürülebilir otuz alüminyum kutular ya da şişe Bu için kullanılabilir bira kule kadar taşır göz alıcı örnekleme egzersiz gibi promosyonlar - sadece insanlar bunları istediğiniz yere soğuk içecekler birakule alarak satışları artırmak için .