içecek çantaları adı altında bir çok içecek firmasının tanıtımını ve sunumunu yapıyor

Bir üretim bira sırt çantası şirketi olan , bizim Sırt Çantası İçecek Dispenseri en Satıcı Tepsi Bira Kulesi - etkili bir görsel destek arayan şirketler ve erler için varız . sırt çantaları doğrudan satın alınabilir .

Tedarikçiler içmek ve promosyon şirketleri için . Dünya çapında İçecekÖrnekleme ve Tanıtım için İçecek Dağıtım Ekipmanları  bira sırt çantası İmalat ve Pazarlama .
 
 
 
 
map Dünyanın her yerine bayilik veriyoruz!
İçecek çantaları hizmet amacı gazlı
gazsız, soğuk ve sıcak (Kahve, Kola, Çay, Limonata, Meyve suyu

ibi içecek tanıtımlarında kullanılabilir

  Çantalarımızın gelir kaynağı açısından insanlara yeni bir iş kapısı sunmaktadır ve mobil olarak açık alanlar, otogarlar, istasyonlar, açık pazarlar ve topluma açık nice yerlerde satış yapılabilir. İçine koyduğunuz sıcak içecekleri  saat ile saat arası sıcak tutabilmektedir soğuk içecekler içinde yine  saat arası soğukluğu korumaktadır.

 
Pazarlama ve Reklamcılık  bira sırt çantası sektörü - Müşteriler üst içecek şirketlerinden oluşmaktadır . Insanlar için ürün almak ! Bu örnekleme istasyonu Mobilite ve taşınabilirlik en üst düzeyde olan marka ve ürün Görüldüğü ve  bira sırt çantası deneyimli olabilir nerede alın .

Bu ışık , ve profesyonel görünümlü örnekleme tepsileri ürün veya  bira sırt çantası ambalaj boyutuna sığacak şekilde kolayca olabilir. Organizatör için gelirlerinin sizinle bir taşıma kaynağı . Sponsor için ideal bir bölüm .

Dağıtılan İçecekler Kahve , Çay, Soda , Bira , Paketlenmiş şişeler ve kutular vardır . Biz ellekaliteli şekilde imal . bira sırt çantası S ve tüm ürünlerimiz tüm bileşenleri gıda sınıfı olan logo ile tamamen kişiselleştirilmiş olabilir - Biz bir üretim şirket vardır. Bizim özel Taşınabilir İçecek  Sistemi benzersiz bir parti deneyimi sağlamak için istediğiniz herhangi bir büyük açık hava etkinliği için tasarlanmıştır . Bu taşınabilir arka paketleri içecekler galon tutun .

Dünya çapında İçecekÖrnekleme ve Tanıtım için İçecek Dağıtım ekipmanları imalatı ve Pazarlama . Pazarlama ve  bira sırt çantası Reklamcılık sektörü - Müşteriler en büyük içecek şirketlerinden oluşmaktadır .

şişe veya herhangi bir içecek için tutarlı bir hizmet kalitesi ve  bira sırt çantası sıcaklığı korumak için tasarlanan kolayca otuz İsteğe bağlı küçük bir birim kullanılabilir Özel her marka desteklemek için özel grafik paketleri , görüntüleme ve aksesuarları açık / kapalı Optimum ağırlık dağılımı ve kolay için tasarlanmış , tamamen ayarlanabilir koşum Sistemi veya dağıtır olay o . özellikle şişe ya da farklı boyutlarda kutular kadar taşımak için kullanılır .

Kadar şişe veya farklı boyutlarda kutular için . Içecekler sağlamak için  bira sırt çantası yalıtım çok yüksek seviyede soğuk tutulur . İsteğe bağlı bardak dağıtıcı ve hizmet çantası kullanımı kolaylaştırır .

Maksimum maruz kalma şeffaf marka kapak . Kartuş l kadar uyuyor veya şişe veya aperatifiçecek kombinasyonu müşterilerinizin ihtiyaçlarına uygun böylece yapabilirsiniz . Teneke veya şişecebine her zaman düşer .  Bu sistem çok sayıda hizmet veren son  bira sırt çantası derece etkili bir yöntemdir.
Hedefimiz her ortamda insanlara hijyenik ve temiz içecek sunulmasını sağlamak amacıyla ürünlerimiz sağlık açısından belgelidir.